Linki


4 komentarze:

 1. Tak w ogóle, to jeśli skończyłaś już czytać moją superdługą i zapewne nużącą litanię pod twoim ostatnim postem, to zapraszam do mnie. Mam dopiero pierwszy rozdział, więc dużo tam nie ma, ale zapraszam!
  szary-fort.blogspot.com
  Szary Fort, czyli jak nie zgłupieć na środku Bałtyku?
  Od ponad dziesiątek lat Stowarzyszenie Nauk Antyczasowych Basenu Bałtyckiego wysyła kobiety w przeszłość, by dzięki swoim wdziękom i licznym romansom, dały światu teraźniejszemu potomków największych przywódców i artystów. Tak zwani Historycy, to dzieci największych sław takich jak Homer, Vasco da Gama czy Hannibal żyjący w XXI w. Uczą się oni w Szarym Forcie, wielkiej, nowoczesnej szkole umieszczonej na samym środku bałtyckiej pustki. Są kształcone na polityków, dziennikarzy, artystów i profesorów, a przez naukowców uważani są za wybitne, wyjątkowe dzieci. Ale tak naprawdę fakt, że jest się synem Aleksandra Wielkiego lub córką Attyli, w połączeniu z buzującymi w okresie dojrzewania hormonami, może wpędzić w poważne kłopoty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do ankiety ! : )
  Pozdrawiam!

  http://kochamczytacblogi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Miłość kom­po­nowa­na przez dwoj­ga ludzi. Drżenie kącików ust i dłonie spla­tające gdzieś nad for­te­pianem uczuć. Tak, to miłość na­pisała naj­piękniej­szą me­lodię świata. Bi­cie dwoj­ga serc. Żaden Bee­tho­ven, żaden Vi­val­di. To my.
  Widzący - kocha ją przez jej wygląd.
  Niewi­domy - kocha ją przez jej złote serce. Oczy widzą to co na zewnątrz. Oce­niają obu­dowę. Za to ser­ce. Ser­ce widzi to cze­go nie dos­trze­ga wzrok, to co jest uk­ry­te głębo­ko w nas.
  Dla­tego niewi­domi widzą najlepiej
  Mu­zyka po­win­na za­palać płomień w ser­cu mężczyz­ny i na­pełniać łza­mi oczy kobiety. http://uliczkami-barcelony.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej! Zapraszam na ff o Zaynie Maliku i rozpadzie 1D :)
  http://right-now-strawberrycake.blogspot.com/
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń